MILON KONCEPTY

MILON CIRCLE KONCEPT

Tento koncept vám pro vaše fitness centrum pomůže získat novou věrnou cílovou skupinu. Ještě před instalací proškolíme vaše zaměstnance, naučí se všechny kroky konceptu, jak vytvořit tréninkový plán, jak projít s klientem uvítací kartu, jak prezentovat cenu, zkrátka vše pro certifikaci milon trenéra. Mezitím obdržíte veškeré marketingové materiály, na které můžete přidat logo vašeho centra. Pokud se rozhodnete začít zítra, budou první milon klienti moci ve vašem fitness centru začít trénovat do tří měsíců.

JEDNODUŠE DÍKY ČIPOVÉ KARTĚ

Zeptejte se svých klientů: “Nebylo by jednodušší nemuset si pamatovat všechna ta nastavení strojů?“ Pokud je jejich odpověď “Ano”, pak pro ně máme dobrou zprávu. Milonizer naskenuje celé tělo za 5 sekund. Všechna nastavení budou uložena na čipovou kartu! Klient vloží čipovou kartu do stroje a vše se automaticky upraví.

POTŘEBUJETE POUHÝCH 36m2

V každém fitness centru jsme vždy našli 36m2. Rádi vás překvapíme a uděláme vám zdarma 3D plán pro jasnou představu, jak bude vše vypadat v reálu. Naším cílem je, aby všechny vaše čtvereční metry generovaly zisk. Chcete vědět, jaký zisk vám můžou přinést s milonem? Rádi to společně s vámi spočítáme.

MILON AKADEMIE

Pomůžeme vám s náborem a školením vašich milon trenérů, kdy je licence trenér vítána, ale není to podmínkou. Po konzultaci s vámi sestavíme motivovaný a reprezentativní milon tým. Tento tým určuje z velké části úspěch celého konceptu, proto ho budeme neustále školit a podporovat i po úvodní implementaci. To je důležité nejen pro vás jako podnikatele, ale také pro dosažení vysoké úrovně kvality všech milon trenérů.

FIVE STREČINKOVÝ KONCEPT

Metoda five se ve svém základním pricipu skládá z asi 30-ti různých tréninkových cvičení, které vyžadují intenzivní podporu pro provedení bez chyb. Proto bylo třeba začít uvažovat o vytvoření tréninkových pomůcek, za účelem usnadnění provádění pohybových sekvencí a efektivnější organizace tréninku.

Dalším aspektem je, že tréninkové pomůcky zvyšují zábavnost, protože klienti upřednostňují vedený trénink před volným cvičením. To je také základem pro to, aby five vytvářelo stále nové a nové nápady. Naším cílem je neustále přibližovat five potřebám klienta.

Five začínalo jako malá truhlářská dílna a rychle se rozrostlo na velkou počítačově řízenou produkci – ale stále nese značku „Vyrobeno v Černém lese“. Tato prozaická mentalita a vztah k regionu je pro lidi z five velmi důležitá. Five nabídka se mezitím rozrostla až na 20 pomůcek vyrobených z pevného dřeva, které jsou rozděleny na základní a fasciální.

Trénink na five se odlišuje od klasického strečinku, protože five pracuje s aktivními svalovými řetězci, zatímco strečink je pasivní trénink jednotlivých svalů. Většinu pohybů, které provádíme při tréninku na five, již naše těla nejsou zvyklá vykonávat v průběhu každodenního života, protože v dnešní době někteří z nás celý den sedí, nebo jsou jednostranně zatíženi ať už při pracovních činnostech nebo doma.

Čtyři nebo pět specifických pohybů denně vám mohou pomoci zbavit se bolesti, zvýšit flexibilitu nebo snížit napětí. S five jste schopni zmírnit Vaše problémy po pouhých několika trénincích působením proti každodenním návykům.

Vaše výhody v fitnesscenter:
Vaši trenéři budou vysoce kvalifikovaní a proškoleni během five akademie. Během tréninků získali zkušenosti,stali se five-specialisty a mohou na Vás dohlížet a radit Vám při tréninku. Trénink na five je jednoduché , na věku nebo kondici nezáleží. Můžete trénovat své svaly, aby se prodlužovaly, ale také můžete zlepšit své dýchání a krevní oběh. Nečekejte proto a domluvte si schůzku už dnes, rádi Vám five pohyby ukážeme.

PHYSIO ACTIVE

polečnost milon představila systém automatického tréninku a terapie s certifikací podle zákona o zdravotnických zařízeních (MPG). Nová zařízení lze prostřednictvím centrálního podpůrného softwaru milon Care připojit k existujícím nemocničním informačním systémům (KIS).

Díky kruhovým systémům s certifikací MPG oslovuje milon kliniky a rehabilitační centra, ale také fyzioterapeuty, kteří hledají efektivní řešení pro první a druhý segment zdravotní péče.

V Německu používá koncept Physio Active více než 150 partnerů. Jste fyzioterapeut a chcete pracovat nezávisle na systému zdravotního pojištění?

S Physio Active můžete být v druhém segmentu na trhu moderní, orientovaný na budoucnost a nezávislý. Těžištěm této sítě kompetencí je vývoj ziskového rozsahu samoplátců s plně automatickým a zdokumentovaným tréninkem na milon.

– Nezávislost na zákonném systému registrační pokladny a na lékařských předpisech
– Unikátní prodejní nabídka v porovnání s ostatními možnostmi na terapeutickém trhu
– Atraktivní a ziskový pilíř na budoucím trhu (sekundární trh zdraví)