five strečinkový koncept

Metoda five se ve svém základním pricipu skládá z asi 30-ti různých tréninkových cvičení, které vyžadují intenzivní podporu pro provedení bez chyb. Proto bylo třeba začít uvažovat o vytvoření tréninkových pomůcek, za účelem usnadnění provádění pohybových sekvencí a efektivnější organizace tréninku.

https://youtu.be/gbq9PulyX9g

Dalším aspektem je, že tréninkové pomůcky zvyšují zábavnost, protože klienti upřednostňují vedený trénink před volným cvičením. To je také základem pro to, aby five vytvářelo stále nové a nové nápady. Naším cílem je neustále přibližovat five potřebám klienta.

Five začínalo jako malá truhlářská dílna a rychle se rozrostlo na velkou počítačově řízenou produkci – ale stále nese značku „Vyrobeno v Černém lese“. Tato prozaická mentalita a vztah k regionu je pro lidi z five velmi důležitá. Five nabídka se mezitím rozrostla až na 20 pomůcek vyrobených z pevného dřeva, které jsou rozděleny na základní a fasciální.

Trénink na five se odlišuje od klasického strečinku, protože five pracuje s aktivními svalovými řetězci, zatímco strečink je pasivní trénink jednotlivých svalů. Většinu pohybů, které provádíme při tréninku na five, již naše těla nejsou zvyklá vykonávat v průběhu každodenního života, protože v dnešní době někteří z nás celý den sedí, nebo jsou jednostranně zatíženi ať už při pracovních činnostech nebo doma.

Čtyři nebo pět specifických pohybů denně vám mohou pomoci zbavit se bolesti, zvýšit flexibilitu nebo snížit napětí. S five jste schopni zmírnit Vaše problémy po pouhých několika trénincích působením proti každodenním návykům.

Vaše výhody v fitnesscenter:
Vaši trenéři budou vysoce kvalifikovaní a proškoleni během five akademie. Během tréninků získali zkušenosti,stali se five-specialisty a mohou na Vás dohlížet a radit Vám při tréninku. Trénink na five je jednoduché , na věku nebo kondici nezáleží. Můžete trénovat své svaly, aby se prodlužovaly, ale také můžete zlepšit své dýchání a krevní oběh. Nečekejte proto a domluvte si schůzku už dnes, rádi Vám five pohyby ukážeme.